8th Grade A Schedule
Date Opponent Location Time
August 29 Lampasas Lampasas 6:00 PM
September 5 Marble Falls Salado 6:00 PM
September 9 Llano Salado 6:00 PM
September 16 Burnet Salado 6:00 PM
September 23 TEAM BUILDING TBD
September 30 Lampasas Salado 6:00 PM
October 4 & 5 Belton Tourney Belton TBD
October 7 Marble Falls Marble Falls 6:00 PM
October 17 Llano Llano 6:00 PM
October 24 Burnet Burnet 6:00 PM
October 28 Copperas Cove JH Cove JH 5:30 PM
8th Grade B Schedule
Date Opponent Location Time
August 29 Lampasas Lampasas 5:00 PM
September 5 Marble Falls Salado 5:00 PM
September 7 Robinson Tourney Robinson 5:00 PM
September 9 Llano Salado 5:00 PM
September 16 Burnet Salado 5:00 PM
September 23 TEAM BUILDING TBD
September 30 Lampasas Salado 5:00 PM
October 4 & 5 Belton Tourney Belton TBD
October 7 Marble Falls Marble Falls 5:00 PM
October 17 Llano Llano 5:00 PM
October 24 Burnet Burnet 5:00 PM
October 28 Copperas Cove JH Cove JH 4:30 PM
8th Grade Coaches: Blaine Koester and Jessica Plunk
7th Grade A Schedule
Date Opponent Location Time
August 29 Lampasas Lampasas 5:00 PM
September 5 Marble Falls Salado 5:00 PM
September 7 Robinson Tourney Robinson 5:00 PM
September 9 Llano Salado 5:00 PM
September 16 Burnet Salado 5:00 PM
September 23 TEAM BUILDING TBD
September 30 Lampasas Salado 5:00 PM
October 4 & 5 Belton Tourney Belton TBD
October 7 Marble Falls Marble Falls 5:00 PM
October 17 Llano Llano 5:00 PM
October 24 Burnet Burnet 5:00 PM
October 28 Copperas Cove JH Cove JH 4:30 PM
7th Grade B Schedule
Date Opponent Location Time
August 29 Lampasas Lampasas 6:00 PM
September 5 Marble Falls Salado 6:00 PM
September 9 Llano Salado 6:00 PM
September 16 Burnet Salado 6:00 PM
September 23 TEAM BUILDING TBD
September 30 Lampasas Salado 6:00 PM
October 4 & 5 Belton Tourney Belton TBD
October 7 Marble Falls Marble Falls 6:00 PM
October 17 Llano Llano 6:00 PM
October 24 Burnet Burnet 6:00 PM
October 28 Copperas Cove JH Cove JH 5:30 PM
7th Grade Coaches: Blair Hodges and Sarah Hosman